-
14 dagen gratis ruilen
-
Veilig bestellen & betalen
-
Snelle levering in NL & BE
-
Klanten beoordelen HorecaStyle met 4.8/5
Hendi Pizza oven Basic XXL | 6+6 | 32 cm
Hendi Pizza oven Basic XXL | 6+6 | 32 cm
-
14 dagen gratis ruilen
-
Veilig bestellen en betalen
-
Snelle levering in Nederland, België en Duitsland
-
Deskundige helpdesk
Specificaties
Voorzijde roestvrijstaal. Stalen frame. Geïsoleerd met steenwol. Mechanische bediening. Met binnenverlichting. Vuurvaste stenen in de ovenkamer. Verwarmingselementen in elke kamer (boven en onder). Verwarming geregeld met onafhankelijke thermostaten.
Aparte thermometer voor elke kamer. Temperatuurbereik: 45°C tot 455°C. Binnenafmetingen van de kamer: 2x1080x720x(H)140 mm. Gewicht: 176 kg. Past op ovenonderstel Hendi, code: H227206.
Bezorging
Standaard bezorgen wij in Nederland, Duitsland en België. Op aanvraag is het ook mogelijk om in andere landen in Europa te bezorgen. Neem daarvoor contact met ons op.
Iedere verzending krijgt een Track & Trace code mee, zodat u uw bestelling altijd kunt volgen. Uw bestelling wordt op de afgesproken dag bij u thuis, op het werk of bij de buren bezorgd. Tegen een kleine vergoeding is levering op afspraak ook mogelijk.
Verzendkosten
Verzendingen in Nederland zijn gratis bij bestellingen boven de € 100,- excl. btw (€ 121,- incl. btw). Voor bestellingen onder dit bedrag vragen wij € 7,50 verzendkosten. Bezorgen in andere landen van Europa doen wij op aanvraag.
Retour
Bent u niet tevreden? Dan kunt u uw aankoop, mits ongebruikt, binnen 14 dagen retour sturen. De retourkosten zijn voor uw eigen rekening. Wij vragen u, indien mogelijk, uw product in de originele verpakking te retourneren. HorecaStyle zal uw aankoopbedrag binnen 14 dagen crediteren.
U bent zelf verantwoordelijk voor het retourneren van uw aankoop in een deugdelijke verpakking en het arriveren van het product. Het retourneren van een aankoop valt onder uw eigen verantwoordelijkheid. HorecaStyle kan niet aansprakelijk worden gesteld voor een beschadigde of zoekgeraakte zending.
Installatie
Sommige producten of apparaten moeten geïnstalleerd worden. Dit kunt u zelf doen, of één van onze monteurs kunnen u hierbij helpen. Neem telefonisch contact met ons op, indien u een monteur wenst. Wij zullen u dan vertellen wat er aanwezig moet zijn aan gas, water of elektriciteit en wat de kosten van de installatie zijn. Na het telefoongesprek ontvangt u een bevestiging. Indien gewenst kan er in no-time een monteur bij u op de stoep staan!